+48 61 630 38 97 | biuro@house-system.pl

Pozycjonowanie Lokalne

Jeżeli Twoja firma zajmuje się sprzedażą produktów bądź świadczeniem usług w określonym obszarze bądź w danym mieście to pozycjonowanie lokalne jest tym czego potrzebujesz!

Codziennie tysiące osób przegląda internet w poszukiwaniu interesujących ich informacji. Obszarem zainteresowania są również różnego typu produkty i usługi. Wykorzystując ten fakt w łatwy sposób możesz dotrzeć ze swoją ofertą. Pozycjonowanie lokalne to same korzyści dla Twojego biznesu!

Pozycjonowanie lokalne to kompleksowa obsługa Twojej witryny internetowej a także usług z nią związanych. Decydując się na ten typ pozycjonowanie otrzymujesz optymalizację serwisu skierowaną na dany obszar czy też miasto w którym Twój biznes funkcjonuje. Dodatkowo pozycjonowanie wspieramy wpisem w Google Maps – Twoje dane kontaktowe wyświetlają się koło map Google. Dzięki tym działaniom Twoja witryna obecna jest wśród wyników wyszukiwania na dane hasło kluczowe co przekłada się zainteresowanie oferta.

Pozycjonowanie Lokalne – Korzyści:

– aż 95% użytkowników szuka usług w swoim najbliższym otoczeniu;
– pozycjonowanie lokalne stanowi ponad 50% zapytań na urządzeniach mobilnych;
– 1/3 wyników wyszukiwań zawiera informacje lokalne;
– to właśnie dzięki pozycjonowaniu lokalnemu nawiążesz bliższy kontakt ze swoimi Klientami;
– i wiele innych korzyści

Jak sam pewnie zwróciłeś uwagę, że pozycjonowanie lokalne niesie za sobą wiele możliwości. Jeżeli chcesz poznać ofertę na pozycjonowanie Twojej witryny internetowej lokalnie do koniecznie wypełnij formularz wyceny. Przygotujemy dla Ciebie potencjał Twojej branży a także przygotujemy wycenę. Zapraszamy!

 

Wybór typu pozycjonowania: